fbpx

Slapukų politika

Apie slapukų politiką

Ši slapukų politika paaiškina, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte apie slapukus, kaip mes juos naudojame, kokias slapukų rūšis naudojame bei kokius duomenis renkame.

Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, padaryti svetainę saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir suprasti, kas geriausia vartotojui bei išanalizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

Kaip mes naudojame slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus daugeliui tikslų. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai reikalingi tam, kad svetainė tinkamai veiktų, ir jie nerenka jokių jūsų asmeniškai identifikuojamų duomenų.
Trečiųjų šalių slapukai, naudojami mūsų interneto svetainėse, daugiausiai norint suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, išlaikyti mūsų paslaugas saugias, teikti jums aktualias reklamas ir apskritai suteikti jums geresnįą ir patobulintą vartotojo patirtį, kuri padės paspartinti būsimą sąveiką su mūsų svetaine.

Kokius slapukus mes naudojame?

Esminiai dalykai: Kai kurie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis. Jie leidžia mums palaikyti vartotojų seansus ir užkirsti kelią bet kokiai grėsmei saugumui. Jie nerenka ir nelaiko jokios asmeninės informacijos. Pvz., Šie slapukai leidžia saugiai prisijungti prie savo sąskaitos ir saugiai pridėti produktų į savo krepšelį bei apmokėti.

Statistika: Šie slapukai saugo tokią informaciją kaip svetainės lankytojų skaičius, unikalių lankytojų skaičius, kurie svetainės puslapiai buvo aplankyti, apsilankymo šaltinis ir t.t. Šie duomenys padeda mums suprasti ir išanalizuoti, kaip gerai veikia svetainė bei kur ją reikia tobulinti.

Funkciniai: Tai yra slapukai, kurie padeda tam tikroms neesminėms mūsų svetainės funkcijoms. Šios funkcijos apima turinio, pvz., vaizdo įrašų įdėjimą arba turinio bendrinimą svetainėje socialinės žiniasklaidos platformose.

Nuostatos: šie slapukai padeda mums išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo parinktis, pavyzdžiui, kalbos nuostatas, kad galėtumėte geriau ir efektyviau naudotis būsimais apsilankymais svetainėje.

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Jei nuspręsite pakeisti savo nuostatas vėliau per naršymo sesiją, galite spustelėti savo ekrano skirtuką „Privatumo ir slapukų politika“. Vėl pasirodys pranešimas apie sutikimą, kad galėtumėte pakeisti savo nuostatas arba visiškai atšaukti sutikimą.

Be to, skirtingose ​​naršyklėse pateikiami skirtingi tinklalapių naudojamų slapukų blokavimo ir ištrynimo būdai. Norėdami blokuoti / ištrinti slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip valdyti ir ištrinti slapukus, apsilankykite svetainėje wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.